10 RAZLOGA DA UPIŠETE FAKULTET ZA STRATEŠKI I OPERATIVNI MENADŽMENT - BEOGRAD

• Zato što su akreditovani svi studijski programi, Ustanova i Univerzitet,
• Zato što daje inženjerska znanja, veštine i sposobnosti za upravljanje sistemima iz oblasti proizvodnje i usluga, po savremenim i jedinstvenim programima iz ove oblasti,
• Studenti koji završe Fakultet, dobijaju zvanje diplomirani inženjer menadžmenta. Ovo znanje u budućnosti će dobiti na značaju, posebno u Srbiji, gde postoji potreba za preko dvesto hiljada menadžera, što ovu profesiju čini najtraženijom u narednih dve decenije,
• Zato što su svi profesori iz stručnih predmeta u isto vreme i praktičari, odnosno bili na visokim pozicijama u preduzećima, kao direktori, glavni inženjeri, upravnici gradilišta, pogona, u industrijskim, agrarnim, turističkim i drugim kompleksima i organizacijama,
• Zato što se poseban akcenat daje na praksu, zbog čega je razvijen sistem: projektinih, labaratorijskih i drugih klinika, praktičan rad na izradi strategije, proračuna, uputstava, instrukcija, operativnih planova za upravljanje. Studenti simuliraju donošenje i sprovođenje strateških i operativnih odluka, itd.
• Zato što ima najnižu školarinu u zemlji, a to je hiljadu i dvesto evra u 6 rata. U cenu školarine su uračunate knjige, prijave ispita, izdavanje rešenja, potvrde, tableti.
• Zato što studenti imaju direktnu komunikaciju sa profesorima, asistentima i menadžmentom putem e-maila, elektronskog indeksa, telefona.
• Zato što se radi u neradnim danima: subotom i nedeljom, a radnim danom posle radnog vremena, što omogućava studentima da se u slobodnom vremenu posvete obrazovanju.
• Zbog mogućnosti korišćenja elektronske biblioteke, elektronskog indeksa, elektronske komunikacije u kojoj su svi studenti, profesori i asitenti umreženi.
• Zato što je student zaista u centru pažnje.