Ambasadori govore – “Indija – danas i sutra”

Nataša Kovačević održala gostujuće predavanje
09/11/2017
Ambasadori govore – Nj. E. Narinder Chauhan, ambasadorka Indije
16/11/2017
indija-zastava

Obaveštavamo vas da će se, u okviru manifestacije “Ambasadori govore”,  u četvrtak, 16.11.2017. godine u 12,00 časova  održati gostujuće predavanje izvanredni i opunomoćeni ambasador Republike Indije u Republici Srbiji, Nj.E. gospođa Narinder Chauhan. Tema gostujućeg predavanja je “Indija – danas i sutra”.

Ovom prilikom Dekan Fakulteta strateški i operativni menadžment Univerziteta “Union – Nikola Tesla” u Beogradu, prof. dr Maja Anđelković, će otvoriti izložbu slika Maje Familić,  profesora razredne nastave, pesnikinje, slikarke i upraviteljke fondacije “Nomadik”,  pod nazivom “Zov iskona”. Nakon izložbe ova postavka će biti poslata u Republiku Indiju kao trajni poklon.

Pozivamo sve zainteresovane studenti osnovnih, master i doktorskih akademskih studija da prisustvuju predavanju.