Na sajmu obrazovanja i nastavnih sredstava

FSOM na Sajmu obrazovanja i nastavnih sredstava
27/10/2017
Najava Schneider Electric studentske tribine
Tribina za studente “DIGITALIZUJ SVOJU BUDUĆNOST”
09/11/2017
4-11

Sajam obrazovanja i nastavnih sredstava je kao i ranijih godina održan pod kupolama Beogradskog sajma a u okviru 62. Sajma knjiga, jer knjiga i obrazovanje su nedeljiva celina. Svoje programe i način rada na ovogodišnjem Sajmu su predstavili osnovne, srednje škole i fakulteti, a posetioci su na jednom mestu mogli da dobiju konkretne odgovore na brojna pitanja poput onih kako izabrati odgovarajući fakultet, šta nude domaći univerziteti i kako se opredeliti za onaj „pravi“.

Integrisani obrazovni sistem se posetiocima predstavio kao jedna od retkih organizacija koja je u potpunosti implementirala vertikalu obrazovanja, od predškolske ustanove i osnovne škole, preko Srednje škole UŠĆE, sve do naših fakulteta sa svim akreditovanim programima obrazovanja, na polju prava, ekonomije, menadžmenta, bezbednosti, informacionih tehnologija i inženjerskog menadžmenta. Na ovom Sajmu Integrisani obrazovni sistem je kroz konkretne primere i na neposredan način svim posetiocima približio raznovrsne i aktuelne teme obrazovanja, obuhvatajući različite nivoe i forme obrazovanja.