Prvi Naučno-stručni skup “Perspektive očuvanja i zaštite voda”

Gostujuće predavanje iz Toyote
12/10/2017
basket
Tim koji pobeđuje
19/10/2017
Plakat zastita voda 2

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na Prvi Naučno-stručni skup sa međunarodnim učešćem pod nazivom “Perspektive očuvanja i zaštite voda”, koji će se održati u ponedeljak 16. oktobra 2017. godine sa početkom u 11 časova, u prostorijama Fakulteta za poslovne studije i pravo i Fakulteta za strateški i operativni menadžment, Univerziteta “Union – Nikola Tesla” iz Beograda, na adresi: Staro sajmište 29, Novi Beograd.

Zaštita i očuvanje voda je jedno od najznačajnijih pitanja današnjice. Ovo je pitanje opstanka čitavog živog sveta na planeti i materija koja mora biti u fokusu svih nas, kako naučne i stručne javnosti, tako i celog društva i svakog pojedinca, jer samo permanentnim činjenjem i radom na zaštiti voda možemo obezbediti srećnu budućnost za našu planetu. Naučni skup je podržan od strane Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede – Republičke direkcije za vode.

U nadi da ćete se odazvati našem pozivu, srdačan pozdrav,

Organizacioni odbor Naučno-stručnog skupa