V Međunarodna naučna konferencija “Stradanje Srbija, Jevreja, Roma i ostalih na teritoriji bivše Jugoslavije”

Deda Mraz je stigao!
29/12/2017
Stradanje Srba, Jevreja i Roma na prostoru bivše Jugoslavije
26/01/2018
Holokaust2018

Povodom obeležavanja Međunarodnog dana sećanja na žrtve holokausta, Fakultet za poslovne studije i pravo, Fakultet za strateški i operativni menadžment i Muzej žrtava genocida Vas pozivaju na Petu međunarodnu naučnu konferenciju pod nazivom: „STRADANJE SRBA, JEVREJA, ROMA I OSTALIH NA TERITORIJI BIVŠE JUGOSLAVIJE“

Konferencija se održava na Fakultetu za poslovne studije i pravo i Fakultetu za strateški i operativni menadžment, Staro sajmište 29, Novi Beograd, 26. januara 2018. godine sa početkom u 11 časova

U radu konferencije, aktivno učešće će uzeti eminentni stručnjaci iz zemlje i inostranstva: univerzitetski profesori, pravnici, politikolozi, istoričari, preživeli logoraši, teoretičari i praktičari koji će multidisciplinarno analizirati strdanje Srba, Jevreja, Roma i ostalih na teritoriji bivše Jugoslavije u celini, kao i na lokalitetu Staro Sajmište.

Pozivamo poštovane profesore, asistente, studente i sve zainteresovane da svojim prisustvom i aktivnim učešćem doprinesu uspehu ove konferencije.